social code mobile

social media desc

записатися онлайн

графік + консультації

time

Консультації:
+38 067 771 33 10
+38 073 771 33 10

time

Графік роботи:
Пн.-Сб.: 10:00 - 20:00,
Нд.: за домовленістю

записатися онлайн mobile

Дитяча Стоматологія

Дитяча Стоматологія

Відвідування дитячого стоматолога - це справжній виклик і для малих пацієнтів, і для їх батьків. Наші лікарі прекрасно про це знають.

Тому кожен дитячий лікар нашої клініки не тільки лікар, але ще й педагог-психолог.

Саме таке поєднання в більшості випадків робить лікування комфортним для маленьких пацієнтів.

  1. Познайомте малюка з лікарем, коли в нього нічого не болить. Прийдіть у клініку на профілактичний огляд, нехай дитина освоїться в незвичних обставинах, покатається на «космічному» стоматологічному кріслі, розгляне інструменти, покаже лікарю зубки. Завдяки цьому в малюка не встановиться зв'язок «лікар – боляче – боюся».
  2. Не лякайте дитину лікарями. З дітьми дуже непросто домовитися, але якщо ви використовуєте «страшилки», то культура стоматологічного лікування навряд чи сформується. Ніколи не кажіть дитині: «Будеш їсти цукерки – заболять зуби, і лікар їх тобі вирве».
  3. Не обманюйте дитину. Якщо попереду лікування, не треба обіцяти дитині, що стоматолог лише подивиться, і нічого робити не буде. І тим паче не обіцяйте, що не буде боляче. Діти відчуватимуть себе обдуреними й перестануть довіряти.
  4. Пограйтесь в лікарів. До лікування можна підготуватися завдяки грі. Полікуйте разом зуби ляльці, дозвольте маленькому стоматологу зазирнути в рот мамі чи татові, самі побудьте «лікарем» для свого малюка. Зараз продаються іграшкові набори стоматолога, за допомогою яких дитина може ставити пломби й чистити зуби.
  5. Якщо є проблема – не відкладайте візит у  у стоматологію. Специфіка молочних зубів полягає в тому, що в них дуже швидко поширюється запалення, яке вражає пульпу зуба, переходить у канали або навіть у кісткову тканину.
  6. Не лікуйте насильно, лікуйте з допомогою ЗАКС або з використанням медикаментозного сну. Якщо перший візит до стоматолога виявився невдалим, і дитина тепер боїться, не застосовуйте метод утримання й насильного лікування. Це лише посилить психологічну травму, яка може залишитися з вашим малюком на все життя й перерости в дентофобію.

Навіть, якщо ситуація здається занадто критичною – наші лікарі мають досвід та технічне обладнання для вирішення практично будь-якого питання.

Приклад: пацієнтка 5 років, перший візит – потребують лікування 16 зубчиків.

9 мають запалення та ще 7 з карієсом. У тісному контакті з батьками та за використання ЗАКС здорова посмішка маленької красуні була відновлена.