social code mobile

social media desc

записатися онлайн

графік + консультації

time

Консультації:
+38 067 771 33 10
+38 073 771 33 10

time

Графік роботи:
Пн.-Сб.: 10:00 - 20:00,
Нд.: за домовленістю

записатися онлайн mobile

Про нас

Про стоматологічну клініку

Стрімкий розвиток Приірпінського регіону в цілому та міста Бучі зокрема, нагально потребує не лише створення житлових комплексів, але й сучасних елементів інфраструктури, особливо медичної, орієнтованої на вдоволення потреб пацієнтів у зручному для них місті та у зручний час."Фенікс Дент Буча" виник як відповідь на забудову ЖК "МОДУЛЬ", ЖК "Гран Бурже", ЖК "Київський", ЖК "Аврора", ЖК "Аврора Холл" та орієнтований на пацієнтів усього Приірпінського регіону в цілому.

Незважаючи на молодий вік самої клініки, наші лікарі мають багаторічний досвід у своій галузі. Постійне самовдосконалення та професійний зріст - це запорука якісного та сучасного лікування.

Клініка "Фенікс Дент Буча" має сучасне лікувальне та діагностичне обладнання, сертифіковані препарати, висококваліфікованих лікарів. Санітарна, інфекційна та гігієнічна безпека пацієнтів є найбільшим пріоритетом для нас. Сучасний інтер'єр, привітний персонал, затишна атмосфера, індивідуальний підхід та ретельне піклування про Вашу родину - це наша клініка.

Ми піклуємось про всю родину - від самих менших пацієнтів до самих поважних. Ми працюємо, щоб Ваші посмішки були щирими!