social code mobile

social media desc

записатися онлайн

графік + консультації

time

Консультації:
+38 067 771 33 10
+38 073 771 33 10

time

Графік роботи:
Пн.-Сб.: 10:00 - 20:00,
Нд.: за домовленістю

записатися онлайн mobile

Про нас

Про стоматологічну клініку

Приватна стоматологічна практика «ФЕНІКС» як стала сімейна стоматологічна клініка працює в Бучі з 2019 року та орієнтована на пацієнтів усього Приірпінського регіону та міста Київа.

У воєнний час ми маємо декілька переваг для свої пацієнтів:

  • ми маємо добре захищене приміщення (цокольний поверх, три ряди бетоних блоків ФБС, спеціальний захист від проникаючого радіаційного випромінювання BaSo4) в якому можливо сховатися від обстрілу чи ракетної атаки;
  • ми маємо бензогенератор, то у разі зникнення напруги у мережі загального користування Ваше лікування буде завершене у межах відвідування і Ваш візит не буде марним. Якщо Ви вже у кріслі – лікування буде проведене;
  • ми маємо клініку-партнера у Чеській Республіці (Fialka dentalis S.R.O, Záviškova 151/1, 594 01 Velké Meziříčí, Česká republika) – то ми маємо змогу підтримувати необхідний запас препаратів та витратних матеріалів для якісної роботи терапевтів та ортопеда, підтримання стерильних процесів та дотримання санітарних норм у цей важкий для нашої країни час.

Незважаючи на молодий вік самої клініки, наші лікарі мають багаторічний досвід у своій галузі. Постійне самовдосконалення та професійний зріст - це запорука якісного та сучасного лікування.

Клініка "Фенікс Дент Буча" має сучасне лікувальне та діагностичне обладнання, сертифіковані препарати, висококваліфікованих лікарів. Санітарна, інфекційна та гігієнічна безпека пацієнтів є найбільшим пріоритетом для нас.

Ми піклуємося про всю родину - від самих менших пацієнтів до самих поважних. Ми працюємо, щоб Ваші посмішки були щирими!