social code mobile

social media desc

записатися онлайн

графік + консультації

time

Консультації:
+38 067 771 33 10
+38 073 771 33 10

time

Графік роботи:
Пн.-Сб.: 10:00 - 20:00,
Нд.: за домовленістю

записатися онлайн mobile

Прайс

Прайс


Первинна ознайомча консультація - 250,00 грн


Первинна ознайомча консультація з дитиною дитячого лікаря-терапевта - 250,00 грн. Простий та поширений у світі метод початку роботи лікаря-стоматолога з дитиною. Дозволяє створити взаєморозуміння та довіру між дитиною та лікарем. Рекомендується "до" того, як з'являються больові відчуття, пов'язані з зубним болем.

 


Консультація стоматолога-терапевта - 150,00 грн


Консультація лікаря-стоматолога терапевта з наступним лікуванням - безкоштовно. Консультація без використання стерильного оглядового набору - 150,00 грн

 


Профілактичний огляд - безкоштовно


Профілактичний огляд лікаря-стоматолога - безоплатно. За умови лікування у приватній практиці "ФЕНІКС" та відвідання кожні три місяці з метою профілактичного огляду. Нагадування засобами цифрового зв'язку - безкоштовно.

 


Рентгенівський знімок первинний - 150,00 грн


Рентгенівський знімок (радіовізіограф, первинний) - 150,00 грн. Прицільний знімок, максимальне охоплення за 1 знімок - 3 зуба. Результат - миттєво на екран. Знімок може бути відправлений на e-mail або на будь який месенджер у цифрому вигляді.

 


Рентгенівський знімок повторний - 120,00 грн


Рентгенівський знімок (повторний, контрольний) - 120, 00 грн. Радіовізіограф. Результат - миттєво на екран. Може бути відправлений на e-mail або на будь-який месенджер у цифровому вигляді.

 


Фотополімерна пломба (дитина) - від 700.00 грн


Фотополімерна пломба для дитини - від 700.00 грн. За бажанням батьків може бути використаний склоіномірний цемент з вартістю пломби 550 грн. Вартість послуги залежить від обсягу роботи та стану зуба. До вартості послуги не входить стерильний набір - 150.00 грн, накладання системи "кофердам" - 150.00. Професійний ліцензований дитячий стоматолог на консультації допоможе визначити тип, застосування та розмір необхідної стоматологічної допомоги дитині.

 


Фотополімерна пломба (дорослий) - від 750.00 грн


Фотополімерна пломба для дорослого коштує від 750,00 грн. Вартість послуги залежить від обсягу роботи. До вартості послуги не входить "Стерильний набір" - 150.00 грн, накладання системи "кофердам"- 150.00. Лікування каналів - окрема позиція прайсу та визначається лікарем на основі рентгенографії.

 


Лікування дітей та дорослих без болю - 250.00 грн за 15 хв


15 хвилин -250.00 грн. Стоматологічне лікування без болю та страху - таку можливість дає використання інгаляційної аналгезії (використання суміші газів - закису азоту та кисню). Ця практика поширена у світі з 18 сторіччя, але не є звичайною в Україні. Дійсно, використання системи для змішування газів потребує певних інженерних рішень (центральної аспіраційної системи та специфічної потужної справжньої системи вентиляції) та кваліфікаційної підготовки персоналу, але терпіти болісні відчуття та потіти від страху не потрібно. Для дитячого прийому (особливо, коли батьки не познайомили свою дитину з лікарем "до" болісних відчуттів) - це єдиний вихід.

 


Консультація стоматолога-ортодонта - 200,00 грн


Консультація лікаря-ортодонта (вартість консультативного візиту на корекцію обраного ортодонтичного апарату) - 200.00 грн, оглядовий стерильний набір у крафт-пакеті - 100.00 грн. Термін ортодонтичного лікування визначається обраним способом корекції зубного ряду і займає певний проміжок часу від 0,5 року до 2-х років. Кількість та регулярність візитів пацієнт та лікар визначають на консультації.

 


Встановлення брекет- системи 1 щелепа - від 9300,00 грн


Постановка брекет- системи (метал, 1 щелепа) від 9300,00 грн. Ортодонтичне лікування (виправлення прикусу та естетечна зміна вигляду фронтального зубного ряду) індивідуальне для дітей та дорослих. Консультація лікаря-ортодонта 200,00 грн. Обов'язковий Договір на проведення ортодонтичного лікування з формуванням попереднього бюджету.

 


Консультація хірурга-стоматолога - 250,00 грн


Консультація лікаря-стоматолога хірурга - 250,00 грн. Хірургічне втручання це не лише видалення зуба, але й багато інших необхідних маніпуляцій (наприклад - пластика ясен або вуздечки, видалення новоутворень та ін.).

 


Професійне хірургічне видалення зуба - від 600,00 грн


Професійне хірургічне видалення зуба від 600,00 грн. Видалення зуба проводить професійний лікар-хірург. Вартість видалення залежить від складності. Найскладніше - видалення атипово розташованого ретинованого зуба 2000,00 грн. Консультація лікаря-хірурга 250,00 грн.

 


Консультація лікаря-ортопеда - 350,00 грн


Консультація лікаря-ортопеда (з розшифровкою КЛКТ за наявності у пацієнта) та створенням детального плану лікування та протезування - 350,00 грн. Протезування планується на певний проміжок часу (мінімально - два тижні, з імплантацією - два місяці) та передбачає поступову оплату в залежності від обраного пацієнтом способу відновлення жувальної функції. Може бути знімним (наприклад апарати Бюгеля) або незнімним (коронки та мости) чи після імплантації.

 


Металокерамічна коронка (за одиницю) - 3000,00 грн


Металокерамічна коронка (за одиницю) - 3000,00 грн. Вибір типу коронки, технології виготовлення та способу фіксування залежить від попередньо складеного та затвердженого пацієнтом детального "Плану\бюджету" на відновлення жувальної функції.

 


Консультація хірурга-імплантолога - 400,00 грн


Консультація лікаря-імплантолога з аналізом КЛКТ - 400,00 грн. Професійний лікар хірург-імплантолог на основі КТ (комп'ютерної томографії) складає план імплантації та попередній бюджет до підготовки імплантів до протезування, яке виконує лікар-ортопед. У підсумку пацієнт може отримати детальний план та бюджет на два етапи - хірургічний (встановлення імплантантів) та ортопедичний (встановлення коронок чи ортопедичних конструкцій).

 


За одиницю протезування на імпланті (орієнтовний бюджет, два етапи, з коронкою "під ключ") - 24000,00 грн.


Мінімальна умовна ціна за одиницю протезування на імпланті (металокераміка) "під ключ" - 24000,00 грн. Кожна людина має власні анатомічні особливості, до яких додається клінічна картина втрати зубів та фактичної наявності зубного ряду на момент відвідування лікаря-імплантолога. Мінімальна умовна ціна за одиницю дає попереднє уявлення бюджетних очікувань пацієнта.

 


Консультація стоматолога-парадонтолога - 200,00 грн.


Консультація стоматолога-парадонтолога - 200,00 грн. Лікар-пародонтолог спеціалізується на виявленні та лікуванні різних захворювань пародонту - тих тканин, які оточують зуб і допомагають йому виконувати жувальну функцію і справлятися з навантаженнями. Багато таких хвороб можуть себе ніяк не проявляти тривалий час (протікати безсимптомно). І виникнення скарг свідчить про серйозні проблеми з зубами, аж до появи незворотних змін.

 


Ультразвукова чистка (дорослий) - 1 щелепа 230,00 грн.


Ультразвукова чистка, одна шелепа - 230,00 грн. Найбільш поширений метод чистки зубних поверхонь, не має протипоказань.

 


Air-Flow чистка поверхонь зубів - 1 щелепа 330 грн.


Найбільш "м'який" та ефективний метод очищення зубних поверхонь. Кваліфікований лікар-гігієніст може запропонувати його як у якості самостійної процедури так і як доповнення до ультразвукової чистки. Для людей з надчустливістю та дітей - спеціальний содовий порошок з гліцином (менш абразивний). Для дітей комплекс 2 щелепи - 550.00 грн, для дорослих - 1 щелепа 330 грн

 


Класична чистка "Щітка + паста" - 2 щелепи - 370,00 грн.


Найбільш поширений та доступний спосіб чистки, при якому відсутні будь-які болісні відчуття. У руках майстра з гігієни прості речі змінюють власне відчуття чистоти зубів до повністю задовільняючого. Для дітей 2 щелепи - 370,00 грн